Paczki i półki

Paczki i półki

Każde zamówienie które trafia do drukarni jest przypisane do paczki. Paczka zawiera w sobie informacje o sposobie dostawy i płatności. Zamówienia, które klienci wysyłają w jednym koszyku są w tej samej paczce.

Po zakończeniu produkcji, skanując kod kreskowy na stanowisku Pakowalnia, Mnumi sprawdza czy w danej paczce jest tylko jedno zamówienie.

Jeśli tak, to po zeskanowaniu go Mnumi zamknie paczkę, zmieni status zamówienia na do zaksięgowania i wydrukuje etykietę adresową.

Jeśli zamówień w paczce jest więcej, każe nam odłożyć zeskanowane zamówienie na jedną z ponumerowanych Półek. Aż do czasu gdy zeskanujemy ostatnie zamówienie z paczki. Każe nam wtedy połączyć wszystkie zamówienia z półki z zeskanowanym zamówieniem, po czym również zamknie paczkę i wydrukuje etykietę adresową.

Możemy przeciągając przenosić zamówienia pomiędzy paczkami będącymi w realizacji.

Możemy również wyjąć zamówienie z paczki i stworzyć z niego osobną paczkę. W tym celu wchodzimy do zamówienia, które chcemy wyjąc z paczki i klikamy guzik Przenieś do nowej paczki. Nowej paczce musimy wskazać sposób dostawy i płatności.

Pytania

  1. Czy sposób wysyłki przypisany jest do konkretnego zamówienia czy do paczki w której to zamówienie się znajduje?
  2. Czy można przenieść zamówienie z paczki będącej w produkcji do paczki która już została wysłana